Coronavirus (COVID-19)

Het Corona-virus treft ons allemaal. Ondanks dat scholen en horeca verplicht de deuren hebben moeten sluiten, kunnen de winkels gelukkig voorlopig gewoon open blijven. Toch zullen wij ook de nodige maatregelen nemen, omdat we simpelweg geen enkel risico willen nemen.

Actuele informatie

De ontwikkelingen volgen elkaar op dit moment in een ongekend tempo op. Meerdere keren per dag wordt er nieuwe informatie bekend gemaakt. Worden de maatregelen uitgebreid en hebben die nieuwe maatregelen effecten op ons? Naast de maatregelen die vanuit de regering worden opgelegd, houden wij zelf ook ons team in de gaten. Zodra we twijfelen, volgt er een overleg en zodra het nodig is, wordt ook daadwerkelijk ingegrepen. Op deze pagina houden we je zo goed als mogelijk en vooral heel open en transparant op de hoogte van de situatie in onze winkel. Iedere serieuze melding zal duidelijk (in het rood) worden vermeld.

Laatste update; Donderdag 18-06-2020 | 19:00 uur

Update Donderdag 18-06-2020 | 19:00 uur

Goed nieuws!! We hebben vanmiddag na een goed overleg besloten onze maatwerkafdeling weer geheel open te stellen! Dit betekent dat er voldoende licht en lucht is ontstaan in onze planningen, waardoor we zowel informatieve gesprekken, als ook meetafspraken kunnen inplannen. En daar worden wij in ieder geval héél blij van! Vanaf zaterdag 20 juni is de afdeling weer vrij toegankelijk en mocht je een afspraak willen inplannen, bel dan gerust 075-6214432.

Update Donderdag 04-06-2020 | 16:30 uur; We hebben besloten langer van de koopavond af te zien. Ondanks alle inzet, merken we dat we onvoldoende inlopen in onze afdeling maatwerk. Het lukt door de drukte in de winkel simpelweg niet, om bij voorbeeld offertes uit te werken. Alleen vóór en na openingstijd en dus wordt momenteel de donderdagavond hier vol voor gebruikt. Tegelijkertijd is ook de buitendienst donderdagavond op pad, dus het monteren gaat hierdoor ook gewoon volop door. Naar verwachting zal de koopavond ná de zomervakantie, dus vanaf september 2020, weer terugkeren. 

Update Dinsdag 19-05-2020 | 16:00 uur; Door de aanhoudende drukte hebben we onlangs een drastisch besluit moeten nemen; We zijn tijdelijk gestopt met het aannemen van nieuwe ‘maatwerk-opdrachten’. We hebben al enige tijd grote moeite met het kunnen uitvoeren van het werk buiten de deur. Dit is een regelrecht gevolg, van het feit dat we nog steeds een ongekende toename van het aantal klanten in de winkel hebben. Hierdoor is het erg lastig om tijd te vinden voor advies-gesprekken. Maar ook het inmeten en het uitwerken van offertes lukt moeizaam. Alleen vóór en na openingstijd lukt dit nog. Aangezien wij streven naar een voor ons standaard niveau, is het noodzakelijk om eerst de bestaande orders uit te voeren, voordat we weer nieuwe kunnen aannemen. Voor meer informatie kun je ons altijd even bellen op 075-6214432.


 

Wat betekent het Corona-virus verder voor onze winkel?

Om verspreiding van het virus tegen te gaan, werken we uiteraard volgens de geldende richtlijnen. Doel hiervan is om de risico’s te verkleinen en dit geldt natuurlijk voor onze klant, maar ook voor onszelf. Wat betekent dit in de praktijk;

  • We vragen iedereen vooral te pinnen. Contant geld vormt een veel groter risico en dus vragen we iedereen hier rekening mee te houden.
  • Het gebruik van een winkelmandje = verplicht. Deze staan bij de ingang en worden na ieder gebruik gereinigd. Zijn de mandjes op, dan vragen we even je geduld…
  • Als er meer mensen dan winkelmandjes in de winkel zijn, dan kunnen we de verplichte afstand niet garanderen. Wacht dus buiten totdat er een leeg mandje beschikbaar is.
  • We vragen iedereen elkaar de ruimte te geven. De richtlijn is minimaal anderhalve meter afstand en dit is prima haalbaar.
  • De hele verkoopbalie, maar in het algemeen de apparatuur wordt met grote regelmaat gedesinfecteerd. Je kunt er vanuit gaan dat onze pinautomaten schoon zijn!

Het naleven van bovenstaande regels kán bepalend zijn voor zijn, voor het open blijven van onze winkel! Help ons dus, ook al is het allemaal niet leuk en niet makkelijk. Daarnaast gaat het om jouw en onze veiligheid, dus werk vooral mee!

Onze voorraden

Die zijn op dit moment prima op niveau! Tot op heden hebben we nog geen enkel signaal van onze leveranciers ontvangen, dat levertijden van bepaalde orders oplopen. Uiteraard zijn er geen zekerheden dat dit de komende weken ook zo blijft. Je zult begrijpen dat wij ons uiterste best doen, om de voorraad ‘gewoon’ op het juiste niveau te houden. Mocht dit onverhoopt niet lukken, dan vragen wij om begrip. Op dit moment is ons team nog op volle oorlogssterkte aanwezig, maar ook hierin kan niemand ons iets garanderen.

Maatwerk en afspraken buiten de deur

Alle collega’s die buiten de winkel aan het werk zijn, werken ook volgens de gestelde richtlijnen. Wij nemen deze richtlijnen uiterst serieus en verwachten dit ook van onze klant. Alleen dan kunnen we de risico’s verkleinen. Wat dit in de praktijk betekent;

  • Anders dan normaal, schudden de monteurs u even niet de hand.
  • Als u, of een medebewoner verkouden of grieperig is, stellen we de klus heel graag uit. We vragen u in dit geval contact met ons op te nemen, zodat we kunnen kijken of we de afspraak mogelijk direct al kunnen verplaatsen.
  • Als onze monteurs klachten als verkoudheid krijgen, dan zullen wij de afspraak ook direct annuleren. Uiteraard nemen wij hierover zo snel mogelijk contact met u op.
  • Tijdens de uitvoering van de werkzaamheden, vragen wij u beleefd afstand te bewaren.
  • Als producten zijn gemonteerd, ontvangt u een factuur per mail. Contante betalingen aan de monteurs zijn tijdelijk even niet mogelijk.

Wanneer u vragen heeft met betrekking tot de gemaakte afspraak, kunt u ons natuurlijk altijd bellen.

Bezorgen van artikelen

Onze standaard bezorgservice is van een bijzonder hoog niveau; we bezorgen namelijk altijd 6 dagen per week kosteloos! Hierin zal geen verandering worden doorgevoerd, wat betekent dat wij ook nu iedere levering netje thuis kunnen komen brengen. Tijden uiteraard in overleg, maar standaard worden aankopen dezelfde dag nog afgeleverd. Mocht hierin een verandering ontstaan, dan zullen wij dit direct kenbaar maken.

Mochten er vragen zijn, schroom dan vooral niet om te bellen. We streven er als altijd naar, om iedereen zo goed als mogelijk te helpen.