Coronavirus (COVID-19)

Het Corona-virus houdt ons al sinds het voorjaar van 2020 in haar greep. Iedereen ondervindt op de één of andere manier hinder van het virus, al verschilt het enorm per persoon, of per branche. In het voorjaar zaten wij nog gelukkig aan de goede kant van de lijn en mochten wij de deuren openhouden. Na een relatief rustige ‘corona-periode’ in de zomer, zijn de problemen inmiddels terug en treft het nu ook onze winkel.

Actuele informatie

Vanaf dinsdag 15 december 2020 is onze winkel gesloten. Per woensdag 3 maart kunnen we echter naast het klaarmaken van bestellingen, ook weer mensen in de winkel ontvangen. Wil je informatie over hoe je een bestelling kunt plaatsen, klik dan hier. Wil je een afspraak maken voor een bezoek aan onze winkel, klik dan hier.

De ontwikkelingen volgen elkaar al geruime tijd in een ongekend tempo op. Meerdere keren per dag wordt er nieuwe informatie bekend gemaakt. Worden de maatregelen uitgebreid en hebben die nieuwe maatregelen effecten op ons? Naast de maatregelen die vanuit de regering worden opgelegd, houden wij zelf ook ons team in de gaten. Zodra we twijfelen, volgt er een overleg en zodra het nodig is, wordt ook daadwerkelijk ingegrepen. Op deze pagina houden we je zo goed als mogelijk en vooral heel open en transparant op de hoogte van de situatie in onze winkel. Iedere serieuze melding zal duidelijk (in het rood) worden vermeld.

Laatste update; Woensdag 24-02-2021 | 15:00 uur

Update Woensdag 24-02-2021 | 15:00 uur

Vanaf volgende week woensdag mogen we weer klanten ontvangen! Goed nieuws dus, al zijn er wel flink wat spelregels aan deze bezoekjes gekoppeld. We zijn momenteel druk bezig met de voorbereidingen, zodat we de bezoeken gestroomlijnd kunnen inplannen. We zullen je op deze pagina zo goed mogelijk informeren over onze mogelijkheden.

Update vrijdag 24-02-2021 | 9:00 uur; Vanaf afgelopen woensdag mogen alle winkels de deuren weer op een klein kiertje openen. Door middel van ‘click en collect’ kunnen klanten bestellingen plaatsen en deze later ophalen. Hoe mooi dit ook lijkt, het is voor ons een flinke stap achteruit… Tot 10 februari mochten wij, vanwege ons doe het zelf assortiment, bestellingen direct klaarleggen. Hierdoor konden we klanten met bijvoorbeeld lekkages en andere problemen direct helpen. Sinds 10 februari zijn alle winkel gelijk getrokken en hebben wij dus noodgedwongen onze werkwijze ook aan moeten passen.   

Afgelopen week hebben we helaas te horen gekregen dat de lockdown met drie weken wordt verlengd… Dit betekent dat we in ieder geval tot begin maart door zullen gaan met het klaarmaken van bestellingen, die kunnen worden afgehaald, of worden thuisgebracht. Maar het betekent ook dat we het plannen van huisbezoeken gaan intensiveren, want onze maatafdeling is te mooi om niets mee te doen. Voor zowel het aannemen van bestellingen, als ook het verzorgen van huisbezoeken geldt hetzelfde; het is enorm tijdrovend en vraagt veel van onze groep. Gelukkig krijgen we constant bijzonder positieve reacties op wat we doen en dat geeft voldoende energie om in ieder geval door te zetten! 

Update dinsdag 19-01-2021 | 9:00 uur; Momenteel worden de voorbereidingen getroffen om op korte termijn advies aan huis te kunnen gaan aanbieden. Dit lijkt mogelijk wat laat, maar doordat onze winkel (gelukkig) wel bereikbaar is gebleven voor het plaatsen van bestellingen, hebben we hier even iets meer tijd voor nodig gehad. De verwachting is dat wij advies aan huis van af volgende week kunnen aanbieden. Meer hierover uiteraard op onze site.

Update donderdag 17-12-2020 | 8:00 uur; De winkel is inmiddels gesloten. Omdat wij geen klanten in onze winkel mogen ontvangen, zijn we genoodzaakt om onze afspraken in de winkel allemaal te annuleren. Ook vanuit onze leveranciers komen steeds meer berichten bij ons binnen, waaruit blijkt dat de lockdown invloed heeft op bijvoorbeeld levertijden. Inmiddels is duidelijk dat de Schuifwanden- en Kastinterieurs op Maat die in bestelling staan, allemaal later zullen worden geleverd, dan aanvankelijk werd aangenomen. Helaas ontstaat er dus ook vertraging in de plaatsing van deze systemen.


Wat betekent het Corona-virus verder voor onze winkel?

Om verspreiding van het virus tegen te gaan, werken we uiteraard volgens de geldende richtlijnen. Doel hiervan is om de risico’s te verkleinen en dit geldt natuurlijk voor onze klant, maar ook voor onszelf. Wat betekent dit in de praktijk;

 • Het gebruik van een mondmasker wordt gewaardeerd! Alle collega’s dragen er één en stellen het op prijs als onze klant dit dus ook doet.
 • We vragen iedereen vooral te pinnen. Contant geld vormt een veel groter risico en dus vragen we iedereen hier rekening mee te houden.
 • Het gebruik van een winkelmandje = verplicht. Deze staan bij de ingang en worden na ieder gebruik gereinigd. Zijn de mandjes op, dan vragen we even je geduld…
 • Als er meer mensen dan winkelmandjes in de winkel zijn, dan kunnen we de verplichte afstand niet garanderen. Wacht dus buiten totdat er een leeg mandje beschikbaar is.
 • We vragen iedereen elkaar de ruimte te geven. De richtlijn is minimaal anderhalve meter afstand en dit is prima haalbaar.
 • De hele verkoopbalie, maar in het algemeen de apparatuur wordt met grote regelmaat gedesinfecteerd. Je kunt er vanuit gaan dat onze pinautomaten schoon zijn!
 • De verkoopbalie is afgeschermd d.m.v. plexiglas. Achter dit scherm kunnen wij ons mondmasker tijdelijk even afdoen, iets dat best prettig is.

Het naleven van bovenstaande regels kán bepalend zijn voor zijn, voor het open blijven van onze winkel! Help ons dus, ook al is het allemaal niet leuk en niet makkelijk. Daarnaast gaat het om jouw en onze veiligheid, dus werk vooral mee!

Onze voorraden

Die zijn op dit moment prima op niveau! We verwachten ook niet dat hier binnenkort problemen in zullen ontstaan, omdat alle toeleveranciers de voorraden inmiddels ook weer helemaal op niveau hebben. We zijn hierbij echter wel afhankelijk van onze leveranciers en hebben dit dus niet helemaal in de hand

Maatwerk en afspraken buiten de deur

Alle collega’s die buiten de winkel aan het werk zijn, werken ook volgens de gestelde richtlijnen. Wij nemen deze richtlijnen uiterst serieus en verwachten dit ook van onze klant. Alleen dan kunnen we de risico’s verkleinen. Wat dit in de praktijk betekent;

 • Onze monteurs dragen tijdens de werkzaamheden ook een mondmasker.
 • Anders dan normaal, schudden de monteurs u even niet de hand.
 • Als u, of een medebewoner verkouden of grieperig is, stellen we de klus heel graag uit. We vragen u in dit geval contact met ons op te nemen, zodat we kunnen kijken of we de afspraak mogelijk direct al kunnen verplaatsen.
 • Als onze monteurs klachten als verkoudheid krijgen, dan zullen wij de afspraak ook direct annuleren. Uiteraard nemen wij hierover zo snel mogelijk contact met u op.
 • Tijdens de uitvoering van de werkzaamheden, vragen wij u beleefd afstand te bewaren.
 • Als producten zijn gemonteerd, ontvangt u een factuur per mail. Contante betalingen aan de monteurs zijn tijdelijk even niet mogelijk.

Wanneer u vragen heeft met betrekking tot de gemaakte afspraak, kunt u ons natuurlijk altijd bellen.

Bezorgen van artikelen

Onze standaard bezorgservice is van een bijzonder hoog niveau; we bezorgen namelijk altijd 6 dagen per week kosteloos! Hierin zal geen verandering worden doorgevoerd, wat betekent dat wij ook nu iedere levering netjes thuis kunnen komen brengen. Tijden uiteraard in overleg, maar standaard worden aankopen dezelfde dag nog afgeleverd. Mocht hierin een verandering ontstaan, dan zullen wij dit direct kenbaar maken.

Mochten er vragen zijn, schroom dan vooral niet om te bellen. We streven er als altijd naar, om iedereen zo goed als mogelijk te helpen.